Zarządzanie finansami

Citi Specials

Program Korzyści Citi Specials

Atrakcyjne rabaty z Kartą Citibank Visa Business

Citi Specials

Atrakcyjne rabaty z Kartą Citibank Visa Business

Rabaty, nagrody, niespodzianki

Sprawdź atrakcyjne rabaty z Kartą Citibank Visa Business

Rabaty nawet do 50% czekają w niemalże 400 sklepach i punktach usługowych w całej Polsce. Wystarczy zapłacić Kartą Citibank Visa Business i poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania ze zniżki. W programie znajdziesz m.in. zniżki na zakupy, specjalne oferty na podróże, rabaty w naszym programie restauracyjnym i wiele, wiele innych!

Aby sprawdzić listę wszystkich zniżek, należy wejść na www.citispecials.pl
i wybrać swoją kartę: Dopasuj ofertę > Wybierz kartę, którą posiadasz > Karty business / pre-paid i zobaczyć dedykowane jej oferty.

Płacący kartami Visa uprawnieni są także do korzystania z wielu atrakcyjnych ofert Visa.
Pełna lista miejsc w których można skorzystać z unikalnych benefitów znajduje się na stronie Visa www.visa.pl/karty-dla-firm/promocje-visa-business


Jak nas znaleźć?

W punktach handlowo-usługowych oznaczonych co najmniej jednym z poniższych elementów przysługuje rabat przy płatności Kartą Visa Business.

Citi Rabaty

Citi Rabaty


Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Biuro Obsługi Klienta
+48 (22) 692 25 52

Połączenie płatne zgodnie z taryfą operatora.

Dodatkowe informacje

Aby skorzystać z rabatu należy poinformować obsługę o zamiarze zapłaty Kartą Visa Business przed wystawieniem rachunku. Bank nie odpowiada za ewentualną odmowę przyznania zniżek przez wymienione sklepy i punkty usługowe oraz wycofanie się partnera z Programu Korzyści Citi Specials. Wysokości rabatów mogą ulec zmianie.

Jeżeli w punkcie sprzedaży należącym do Programu Korzyści Citi Specials nie otrzymałeś rabatu, możesz domagać się zwrotu kwoty rabatu. W przypadku nie otrzymania rabatu, prosimy o poinformowanie o tym fakcie Biuro Obsługi Klienta pod numerem telefonu +48 22 692 25 52.