Globalny Program Rozwojowy w IT

Program oferuje:

 • Możliwość rozwoju i praktycznego poznania wielu aspektów infrastruktury teleinformatycznej
 • Dostęp do globalnych narzędzi szkoleniowych oraz nieustanne wsparcie ekspertów z danej dziedziny
 • Pracę w międzynarodowym środowisku
 • Dostęp do najnowocześniejszych technologii i infrastruktury

Cechy idealnego kandydata:

 • Studenci ostatnich lat studiów (praca w pełnym wymiarze godzin) lub absolwenci (maksymalnie do roku po studiach). Mile widziani są studenci kierunków biznesowych, informatycznych i ekonomicznych, którzy interesują się zagadnieniami z obszaru IT
 • Umiejętności interpersonalne i analityczne
 • Samodzielność, proaktywność
 • Zdolności do samoorganizacji i współpracy z innymi
 • Zdolności przywódcze
 • Płynność w posługiwaniu się językiem angielskim (zarówno w piśmie jak i mowie) to warunek konieczny
 • Silna motywacja do rozwoju w obszarze infrastruktury teleinformatycznej, zaangażowanie i entuzjazm do nauki

 Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na Globalny Program Rozwojowy w IT

Czujesz, że możesz dokonać czegoś wielkiego? Chcesz się rozwijać?

Globalny Program Rozwojowy w IT w Citi Service Center Poland to program skierowany do studentów ostatnich lat lub absolwentów (do roku od ukończenia studiów), którzy mają ambicję, by stać się ekspertami w zakresie infrastruktury teleinformatycznej oraz przygotować się do pełnienia funkcji kierowniczych w dłuższej perspektywie czasowej. Program składa się z rotacji w różnych obszarach IT (m.in. zarządzania projektami; zarządzania infrastrukturą technologiczną; usługi współdzielone; wsparcie usług głosowych i sieciowych; pierwsza linia wsparcia IT (Command Center)). Wszystkie stanowiska zostały zaprojektowane w taki sposób, aby rozwijały kompetencje Uczestników Programu, a także pomagały w całościowym zrozumieniu obszaru technologii w Citi.

Przebieg programu

Program rozpocznie się 1 września 2016 roku i weźmie w nim udział 5 najlepszych kandydatów.

Globalny Program Rozwojowy w IT to 18-miesięczny Program, który rozpoczyna się intensywnym wprowadzeniem, podczas którego dowiesz się więcej na temat naszej pracy, strategii i wspólnej wizji. Od samego początku obejmiesz szeroki zakres obowiązków, będziesz mieć możliwość pracy z ekspertami, a także styczność z różnymi zespołami  i kulturami.

Uczestnicy Globalnego Programu Rozwojowego w IT oprócz swoich codziennych obowiązków zaangażowani są w wiele innych inicjatyw. Jest to doskonała okazja do rozwoju nie tylko wiedzy technicznej, lecz także umiejętności pracy w grupie i autoprezentacji. Praca w międzynarodowej korporacji jest również idealnym środowiskiem, pozwalającym na szlifowanie umiejętności językowych.

W trakcie Programu, jak i po Programie uczestnicy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym.

Po programie, uczestnik zostaje wartościowym pracownikiem w jednym z wybranych obszarów biznesowych, posiadającym szeroką wiedzę o procesach zachodzących w Citi oraz bardzo bogatą sieć kontaktów.