06 of December
2019

Citi, Citi Handlowy oraz Uniwersytet Warmińsko – Mazurski zapraszają do udziału w VIII edycji Akademii na Bank – cyklu warsztatów trwających od stycznia do maja 2020 roku.

Career, Citi Service Center, Citi Handlowy

Akademia na Bank

Citi i Citi Handlowy razem z UWM zapraszają do udziału w VIII edycji Akademii na Bank!


Co? Gdzie? Kiedy?
Akademia na Bank to cykl 7 bezpłatnych warsztatów i szkoleń z dziedziny finansów i bankowości.
Szkolenia odbywają się na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz w siedzibie banku Citi Handlowy ul. Pstrowskiego 16 w Olsztynie oraz Citibank Europe ul. Kołobrzeska 38 w Olsztynie.
Warsztaty trwają od stycznia do maja 2020 roku.

Kogo szukamy?
Szukamy najlepszych studentów wszystkich kierunków studiów, z dobrą znajomością języka angielskiego oraz umiejętnością analitycznego myślenia. Szukamy ludzi ambitnych, aktywnych, otwartych na nowe doświadczenia! Nie ma znaczenia, na którym roku studiów jesteś – jesteś mile widziany!


APLIKUJ, NIE ZWLEKAJ!
Na Twoje cv czekamy do 06.12.2019
e-mail: akademia.cv@citi.com 


Nie zapomnij dodać w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych!
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16 („Bank”), moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, wykraczających poza zakres danych wskazany w art. 22(1) Kodeksu pracy, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/-em poinformowana/-y o możliwości cofnięcia zgody. Ponadto oświadczam, że udzielenie niniejszej zgody ma charakter dobrowolny.”

Co dostaniesz od nas?

WIEDZĘ!
Weźmiesz udział w ciekawych warsztatach i szkoleniach, dowiesz się jak wygląda bankowość w nietuzinkowym wydaniu! Zmierzysz się z ciekawymi, rzeczywistymi zadaniami (case study), nad którymi nasi pracownicy pracują każdego dnia! Już na pierwszych warsztatach poznasz sztukę autoprezentacji, nauczysz się planować swoją karierę, dowiesz się jakich kompetencji oczekują pracodawcy.

PRZYGODĘ!
Poznasz wielu ciekawych ludzi, nie tylko innych uczestników Akademii na Bank ale również naszych pracowników, specjalistów, analityków, managerów i coachów, z którymi będziesz współpracować. Doceniamy różnorodność, dlatego skupiamy wielokulturowy zespół kreatywnych profesjonalistów.

CERTYFIKAT!
Na zakończenie otrzymasz Certyfikat Akademii na Bank, który będzie istotnym atutem zwiększającym Twoją konkurencyjność na rynku pracy - pochwal się nim w CV! Fakt ukończenia Akademii docenimy podczas rekrutacji do naszych programów rozwojowych: „Program Praktyk Letnich” i „Rozwój na Bank”. Już samo wzięcie udziału w rekrutacji do Akademii na Bank, bez względu na jej wynik, będzie równoważne z ukończeniem I cyklu warsztatów, za które również wystawimy Ci certyfikat potwierdzający opanowanie sztuki autoprezentacji.

PRACTISE ENGLISH!
Poznasz specyfikę pracy w międzynarodowym środowisku globalnego banku, działającego w 160 krajach na świecie. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i doskonalenia zdolności komunikacji. Szlifuj z nami język angielski!


CZEKAMY NA CIEBIE! PLANUJ KARIERĘ! ZDOBĄDŹ CIEKAWĄ PRACĘ!

back
Join us